Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

fitstudiocvicsnamicz 

Poslední setkání v roce 2015 závodního týmu Fit studia Cvicsnami.cz

35 fotek 29.12.2015 - zobrazení
Úterý 29.prosince 2015 bylo ve znamení posledního setkání v roce závodního týmu Fit studia Cvicsnami.cz. Program celého dne byl velmi pestrý.

V 9 hodin ráno jsme se sešly na 3 hodinovém tréninku v Blansku, kde jsme pilně trénovaly naši skupinovou choreografii na hitovky od Kaje Gotta. Po tréninku jsme se přesunuly na vlakovou zastávku a jely jsme na návštěvu do Brna k naší trenérce Áni :-)
U Áni jsme se občerstvily, koukaly na stará videa z akcí a také jsme si rozdaly dárečky, které tam pro nás nechal Ježíšek :-)
Plánovaly jsme, co dál podnikneme, a tak jsme se domluvily, že pojedeme do kina na Padesátku. Kamča se chvíli obávala, jestli je to vhodné i pro holky jako je Terezka a Saška, kterým je 12 let, ale prý by na to stejně šly... :-) Některé holky už musely odejít, takže nás zůstalo jen 7, ale mělo to své výhody, díky tomu jsme se vlezly do jednoho auta a nemusely šalinou :-)
Dorazily jsme do Špalíčku, užily si parádní film Padesátka a přesunuly se na Svoboďák. Chtěly jsme se jít vyfotit ke stromečku, ale hráli tam zrovna nějací muzikanti vánoční koledy. Tak jsme se zaposlouchaly, tleskaly jim a zpívaly, hodily nějaký drobný, akorát zrovna končili. Když viděli, že jsme z toho smutní, tak zahráli speciálně pro nás a taky se s námi vyfotili.
Protože nám vyhládlo, šly jsme se posílit do McDonaldu.
Ujel nám vlak, tak jsme šly na skok do Vaňkovky a potom tradááá domů.
Byl to parádní výlet, který jsme si skvěle užily :-) Jsme prostě jedna rodina... :-*

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Vytvořte z tohoto alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.